Egomen.pl – nowy portal dla nowoczesnego mężczyzny

0
1367

Mówi się, że to domeną pań jest dyskutowanie z przyjaciółkami na różne tematy, wiszenie na telefonie czy długie popołudnia spędzane w towarzystwie sióstr, kuzynek i matek. Mężczyźni są bardziej powściągliwi. Ich przyjaźnie opierają się raczej na wspólnych pasjach. Dziennie wypowiadają też znacznie mniej słów, niż kobiety. Tak przynajmniej twierdzą badania. Czy to oznacza jednak, że nie interesują ich sprawy dnia codziennego? Czy to oznacza, że w pewnych kwestiach nie potrzebują porady? Oczywiście, że nie! To, że rzadziej prowadzą z najbliższymi rozmowy na czasami błahe tematy, nie znaczy, że nie mają pytań, kłopotów i pędu do wiedzy na określone tematy.

Niesprawiedliwym więc stało się, że w Internecie jak grzyby po deszczu mnożą się kobiece portale. Strony o związkach, sexie, kulinariach i modzie, które dedykowane są wyłącznie paniom. Portali dla mężczyzn cały czas brakuje. A przecież dla nich tym bardziej powinny one powstawać. Męskie sprawy są tak samo istotne. Co więcej, panowie, którzy rzadziej na ich temat dyskutują, tak naprawdę mają większą potrzebę doczytania pewnych informacji.

Egomen.pl powstał z myślą właśnie o nich.

Portal dla mężczyzn, który porusza kwestie związków, partnerstwa i sexu

To nieprawda, że panowie nie angażują się w związku całymi sobą. Angażują! Co więcej, są kwestie, które ich w tej materii bardzo nurtują. Szukając w Internecie miłosnych porad dla facetów, nie znajdziemy niestety zbyt wielu tropów. Na szczęście nowy portal, który powstał z myślą o nich podjął się tego tematu. Wszyscy mężczyźni, którzy mają problemy w związku, małżeństwie czy partnerstwie od teraz mogą szukać potrzebnych im informacji, bez zbędnego wertowania kolejnych stron.

Sex i związki oraz porady dla mężczyzn w tym zakresie są w końcu przedstawione tak, by dotrzeć do szerokiego grona mężczyzn. Bez owijania w bawełnę i bez lania wody. Kobieca natura przestanie być tajemnicą. Jakby tego było mało, strona poświęca też znaczną uwagę pozostałym, równie istotnym aspektom życia współczesnego mężczyzny. W końcu nie samą pracą i miłością człowiek żyje…

Egomen.pl doskonale o tym wie, dlatego na stronie panowie znajdą również sekcje dedykowane miłośnikom motoryzacji i sportu. Co więcej, na portalu znajdą się też porady dotyczące mody, codziennych stylizacji i zakupów. Kwestii niekoniecznie lubianej, ale jednak istotnej! I tu warto zaznaczyć, że w dobie rozwijających się sklepów online, nie trzeba spędzać całego dnia w galerii. Panowie, pamiętajcie o tym! Jednak, do rzeczy…

Portal męski, a więc i męskie zainteresowania – moda, motoryzacja i sport

Jak wiadomo, prawdziwy i wartościowy portal dla facetów nie był by kompletny, gdyby nie poruszał kwestii motoryzacji, sportu czy męskiej mody. Panowie podobnie, jak panie przywiązują dziś dużą uwagę do swojego wyglądu. Chcą wyglądać dobrze, świetnie się prezentować i być na czasie. A egomen.pl podpowie im, jakie trendy zawojują nadchodzący sezon, jak łączyć kolory w codziennych stylizacjach czy jak dobierać dodatki do kolejnych zestawów ubrań.

W kwestii najczęstszych, męskich zainteresowań, a więc sportu i motoryzacji też znajdzie się wiele, ciekawych artykułów. Od teraz nie trzeba już szukać informacji na byle jakich portalach, skacząc ze strony na stronę. Wszystkie istotne, męskie tematy poruszone zostaną bowiem w jednym, konkretnym miejscu. Miejscu, które szanuje czas, problemy i zainteresowania każdego czytelnika.

Co więcej, nowoczesny mężczyzna, który nie gardzi gadżetami będzie mógł zajrzeć na stronę w każdym okolicznościach. W domu, na ławce w parku czy w przewie na lunch. Internetowy niezbędnik będzie zawsze na wyciągnięcie ręki. Wygoda, masa tematów i tylko sprawdzone informacje! Te poważne i z przymrużeniem oka. Ciesz się więc wynalazkami współczesności, nieograniczonym dostępem do artykułów i pracą ludzi, którzy codziennie chcą dostarczać Ci wartościowe treści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here