Prezenty dla dziewczyny
fot.unsplash.com

Prezent dla dziewczyny to nie lada wyzwanie. Zapewne nie raz zastanawiasz się co kupić komuś, kogo przecież powinieneś znać lepiej niż samego siebie. Rozumiemy to. Dziewczyny potrafią być strasznie wybredne, a w końcu nie zawsze to, czym interesuje się twoja dziewczyna musi być czymś na czym ty się znasz, prawda? Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla ciebie listę pomysłów dla drugiej połówki na każdą okazję!

Zapraszamy także do innych naszych artykułów o tematyce prezentowej:

 • Dziewczyny/Żona – prezent z okazji: walentynek, dnia kobiet, rocznicy, miesięcznicy urodzin, świąt bożego narodzenia;
 • Chłopaka/Mąż – prezent z okazji: walentynek, dnia chłopaka, rocznicy miesięcznicy, urodzin, świąt bożego narodzenia, świąt wielkanocnych
 • Mamy – prezent z okazji: dnia matki, świąt bożego narodzenia, urodzin, imienin, świąt wielkanocnych
 • Taty – prezent z okazji: dnia ojca, świąt bożego narodzenia, urodzin, imienin, świąt wielkanocnych
 • Babci – prezent z okazji: dnia babci, świąt bożego narodzenia, urodzin, imienin, świąt wielkanocnych
 • Dziadka – prezent z okazji: dnia dziadka, świąt bożego narodzenia, urodzin, imienin, świąt wielkanocnych
 • Dziecka – prezent z okazji: dnia dziecka, świąt bożego narodzenia, urodzin, imienin, świąt wielkanocnych
 • Przyjaciela/Przyjaciółki – prezent z okazji: świąt bożego narodzenia, urodzin, imienin, świąt wielkanocnych,
 • Pannie młodej/Panu młodemu – prezent z okazji ślubu/wesela
 • Kolegi z pracy – prezent z okazji: urodzin, imienin, awansu w pracy, ślubu/wesela, jubileuszu stażu pracy
 • Teścia – prezent z okazji: świąt bożego narodzenia, urodzin, imienin, świąt wielkanocnych
 • Teściowej – prezent z okazji: świąt bożego narodzenia, urodzin, imienin, świąt wielkanocnych
 • Inne – prezent z okazji: dnia nauczyciela, dla świadkowej/świadka, przyjęcia do pracy tzw. wkupne

Co warto kupić dziewczynie jako prezent na jedną z wielu okazji?

Na początku zastanów się ile planujesz wydać na prezent. Nikt przecież nie powiedział, że udany prezent musi być drogi. Musisz określić budżet to czy wydasz 50, 100, a może nawet 300 zł będzie miało ogromne znaczenie. Nie mówimy nawet o odchudzeniu twojego portfela a o zakresie przedmiotów jakie będą w twoim zainteresowaniu. Wszak nie będziesz patrzył na oferty najnowszego Mercedesa G klasy jeśli dysponujesz zasobami pozwalającymi ci kupić zdezelowaną Toyote z końcówki ubiegłego wieku. Wyznaczenie przedziału cenowego sprawi, że już na początku będziesz wiedział, jakich podarunków szukać.

Pamiętaj, że nie liczy się kwota jaką wydasz, liczy się gest. Dziewczyny lubią małe drobne prezenty bez okazji. Nie zapominaj o kwiatach na każde możliwe święto jak Dzień
Kobiet, Walentynki itp. Bukiet róż to uniwersalny prezent. Sam w sobie jest prezentem, ale także idealnie sprawdzi się jako dodatek do czegoś innego.

Prezenty dla dziewczyny
fot.unsplash.com

Kup jej kosmetyki!

To zawsze trafiony prezent. Większość kobiet bowiem uwielbia dbać o cerę, włosy i paznokcie do tego taki prezent może być uznany za wasze wsparcie, dla jej chęci dbania o swój wygląd. Może to być wymarzona paletka do makijażu, zestaw produktów pod prysznic lub komplet maseczek ulubionej marki.

Pięknie pachnące perfumy na pewno ją zaskoczą!

To świetny pomysł na prezent dla twojej kobiety na każdą okazję. Tego typu upominek będzie jednak trafiony tylko wtedy, gdy znasz gust osoby której zamierzasz go ofiarować i wiesz, jakie zapachy jej się podobają.

Nie wahaj się i weź dla niej kubek!

To symboliczny prezent, który są idealnym sposobem na wyrażenie swych uczuć w początkowych etapach związku. Niezobowiązujący, jednak niezwykle praktyczny upominek wcale nie musi być nudny. Jeśli chodzi o szatę graficzną kubka to masz naprawdę szerokie pole do popisu. Może zainteresuje cię urocze zdjęcie kotka, albo imię twojej wybranki serca?

Prezenty dla dziewczyny
fot.unsplash.com

A może zamiast zwykłego kubka bardziej spodoba jej się kubek termiczny?

Czy twoja dziewczyna jest jedną z tych osób które dbają o to, aby ograniczyć ilość odpadów na naszej planecie? Jeśli tak to Podaruj jej kubek termiczny. Dzięki temu prezentowi będzie mogła bez trudu zamówić swoją ulubioną kawę nie narażając środowiska na dodatkowe zaśmiecenie plastikiem. Ponadto tego typu kubek utrzymuje temperaturę nawet przez kilkanaście godzin, dzięki czemu sprawdza się świetnie w trakcie wyjść na długie wieczorne spacery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here