Prezenty dla teścia
fot.pexels.com

Prezenty dla własnych rodziców to nie lada wyzwanie, a jeśli chodzi o teściów to mamy ochotę wyrywać sobie włosy z głowy. Z jednej strony chcemy wypaść jak najlepiej, więc kupno beznadziejnego prezentu nie wchodzi w grę, z drugiej strony zazwyczaj nie znamy tych ludzi, aż tak dobrze i nigdy nie mieliśmy okazji przeszukać im szafek, aby stwierdzić, czego im brakuje w domu czy w garderobie. Zapytanie żony czy męża często wcale nie pomaga, ponieważ oni także nie wiedzą. Jak ten temat ugryźć?

Przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie kilka fajnych pomysłów, które idealnie sprawdzą się na prezent dla teścia. Na pewno będzie zadowolony!

Zapraszamy także do innych naszych artykułów o tematyce prezentowej:

 • Dziewczyny/Żona – prezent z okazji: walentynek, dnia kobiet, rocznicy, miesięcznicy urodzin, świąt bożego narodzenia;
 • Chłopaka/Mąż – prezent z okazji: walentynek, dnia chłopaka, rocznicy miesięcznicy, urodzin, świąt bożego narodzenia, świąt wielkanocnych
 • Mamy – prezent z okazji: dnia matki, świąt bożego narodzenia, urodzin, imienin, świąt wielkanocnych
 • Taty – prezent z okazji: dnia ojca, świąt bożego narodzenia, urodzin, imienin, świąt wielkanocnych
 • Babci – prezent z okazji: dnia babci, świąt bożego narodzenia, urodzin, imienin, świąt wielkanocnych
 • Dziadka – prezent z okazji: dnia dziadka, świąt bożego narodzenia, urodzin, imienin, świąt wielkanocnych
 • Dziecka – prezent z okazji: dnia dziecka, świąt bożego narodzenia, urodzin, imienin, świąt wielkanocnych
 • Przyjaciela/Przyjaciółki – prezent z okazji: świąt bożego narodzenia, urodzin, imienin, świąt wielkanocnych,
 • Pannie młodej/Panu młodemu – prezent z okazji ślubu/wesela
 • Kolegi z pracy – prezent z okazji: urodzin, imienin, awansu w pracy, ślubu/wesela, jubileuszu stażu pracy
 • Teścia – prezent z okazji: świąt bożego narodzenia, urodzin, imienin, świąt wielkanocnych
 • Teściowej – prezent z okazji: świąt bożego narodzenia, urodzin, imienin, świąt wielkanocnych
 • Inne – prezent z okazji: dnia nauczyciela, dla świadkowej/świadka, przyjęcia do pracy tzw. wkupne
Prezenty dla teścia
fot.pexels.com

Jakim prezentem najlepiej obdarzyć swojego teścia?

Jaki prezent dla teścia wybrać?” – takie pytanie stawia sobie wiele osób, jak powszechnie wiadomo relacje z rodzicami naszych partnerów bywają różne. Nie jest tajemnicą, że nie znamy ich tak dobrze jak własnych rodziców. Główną zagadką pozostaje kwestia doboru odpowiedniego przedmiotu dla osoby, jaką jest teść, aby polepszyć nasze relacje z nią.

Oto kilka naszych propozycji które mogą stać się kamieniem węgielnym w porozumieniu z ojcem osoby która jest dla nas najważniejsza. 

Nie masz żadnego pomysłu? Zainwestuj w alkomat!

Co prawda taki prezent może nieść ze sobą małe ryzyko. Otóż teść któremu ofiarujemy taki podarunek może uznać, że mamy go za alkoholika, ale jeśli jest osobą posiadającą chociaż odrobinę poczucia humoru i dystansu do siebie ten problem pozostanie jedynie nieistotną błahostką. Dlatego najpierw dokładnie wybadaj sytuację. Zapytaj męża czy żony, czy teściu w ogóle pije alkohol i czy takie urządzenie by mu się przydało. Alkomat to przydatne narzędzie do sprawdzenia trzeźwości po zakrapianej imprezie. Dobry alkomat posłuży wiele lat, jednak należy pamiętać o jego okresowej kalibracji.

Spodnie lub bluza z materiału termoaktywnego to może być wyśmienity upominek!

Ten materiał doskonale sprawdza się do uprawiania sportu na świeżym powietrzu, zwłaszcza podczas chłodniejszych dni. Więc jeżeli twój teść jest typem sportowca lub uwielbia długie spacery to taki prezent może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Możesz także do tego zakupić mu np. popularne kijki, jeśli wiesz, że teściu lubi wychodzić i się ruszać. Teść uwielbia elektronikę? Do kompletu kup mu zegarek, który będzie mierzył ilość kroków i ilość spalonych kalorii. Koszt jest niewielki. Dla przykładu MiBand kosztuje już od 80 złotych.

Prezenty dla teścia
fot.unsplash.com

Szklanki do whisky, czyli jak możesz zaskoczyć szykiem i stylem!

Jeśli twój teść jest koneserem eleganckich trunków to nie znajdziesz nic bardziej dostojnego niż właśnie szklanki do whisky czy bourbonu. Zestaw szklanek do whisky to “must have” każdego fana tego szlachetnego alkoholu. Zrobi duże wrażenie na twoim mężczyźnie i jego gościach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here