Jak uporządkować garaż

Garaż – miejsce, w którym stoi samochód, rower, kosiarka i jeszcze parę innych rzeczy, które są Ci potrzebne w domu. W jednym kącie leżą drobne narzędzia, gdzieś pod ścianą stoją puszki po farbach z resztkami na poprawki. Generalnie chaos, który musisz uporządkować, bo zaczynasz się gubić. Jak to zrobić? Przeczytaj poniżej.

Gdzie trzymać drobne akcesoria?

Śrubki, podkładki, wkręty i gwoździe – to wszystko rzeczy, które zostają po drobnych naprawach i remontach. Możesz je posegregować do szklanych słoików i włożyć do pojemnika produkcyjnego, żeby znajdowały się w jednym miejscu. Na większe słoje wykorzystaj duże skrzynki plastikowe producent

Producent pojemników plastikowych ma w swojej ofercie sortery oraz kuwety na drobne przedmioty. Są zrobione z mocnego tworzywa, więc nie zniszczą się, mimo warunków panujących w garażu.

Jak przechowywać sprzęt elektryczny?

Jeśli producent twojej wiertarki lub wkrętarki nie sprzedał ci w zestawie walizki, możesz kupić pojemniki produkcyjne i w nich przechowywać tego typu sprzęt. W nich twój sprzęt będzie chroniony przed wilgocią i zakurzeniem.

Skrzynki plastikowe producent uchronią sprzęt przed zepsuciem się a poza tym pozwolą na jego wygodne przechowywanie.

Wykorzystaj każdą wolną przestrzeń

Na ścianach możesz zamontować półki, na których postawisz plastikowe organizery. Poza tym na hakach możesz podwiesić rowery, czy rusztowania.

Kup metalowe regały

Jeśli tylko przestrzeń na to pozwala, kup metalowe regały i rozmieść na nich cały garażowy sprzęt tematycznie. Niech oleje, spraye i farby znajdują się w jednym pojemniku produkcyjnym na tej samej półce. Na drugiej możesz ustawić plastikowe skrzynki z drobnymi narzędziami a na kolejnej drobny sprzęt do prac ogrodowych.

Duże skrzynki produkcyjne producent mogą stać na podłodze, nawet ustawione jedna na drugiej. Są na tyle mocne, że możesz w nich przenosić cięższy sprzęt bez ryzyka, że dno pęknie i zawartość wypadnie. Podobną trwałością wykazują się Pojemniki produkcyjne.

Jak utrzymać porządek w garażu?

Jeśli już uda ci się ułożyć wszystko w pojemnikach produkcyjnych lub plastikowych skrzynkach na regałach, musisz zadbać o to, by każda rzecz zawsze wracała na miejsce.

Producent pojemników plastikowych stworzył akcesoria, które pomogą ci zachować porządek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here